Hotel Kortus se nachází v jedné z nejkrásnějších obcí Českého Švýcarska, ve Vysoké Lípě, která patří k nejstarším sídlům Národního parku České Švýcarsko. Hotel stojí na místě bývalého hostince, o kterém je zmínka v místní kronice již okolo roku 1860 a sousedí s obcemi Jetřichovice a Hřensko.

Vysoká Lípa je vhodným výchozím bodem pro pěší i cyklistické výlety. Snadno se odsud dostanete k mnoha turistickým cílům, jako je například Pravčická brána, soutěsky Kamenice, Loupežnický hrad Šaunštejn nebo tajuplný Dolský mlýn.

V roce 2019 byl hotel Kortus nově zrekonstruován, přesto byla zachována jeho dobová architektura. Do provozu byl hotel uveden v dubnu 2020. Součástí hotelu je i restaurace s rozlehnou venkovní terasou. Snídaně jsou servírovány ve stylové pekárně se stoletou historickou pecí.

V současné době hotel disponuje několika typy pokojů, které uspokojí jak samostatné páry, tak i početné rodiny. Všechny pokoje jsou klimatizovány a mají pohodlné postele i přistýlky s vysoce kvalitními zdravotními matracemi.

Vybavení pokojů

OTEVŘENO KAŽDÝ DEN ....................... 11:00 - 22:00 hodin
Dárkové poukazy Dárkové poukazy Kupte dárkový poukaz
v různých hodnotách a udělejte
radost svým blízkým