SKVĚLÁ ZPRÁVA!☺️ díky podpoře Ústeckého kraje máte od 1. 11. 2022 možnost zakoupit slevové ubytovací vouchery na pobyt v ubytovacích zařízeních v Českém Švýcarsku.

???? CO TO ZNAMENÁ V PRAXI ????
Návštěvníci, kteří stráví v destinaci České Švýcarsko alespoň dvě noci, dostanou slevu 300,- Kč / na osobu / za noc. Za sedm nocí, což je maximální délka pobytu, na kterou se akce vztahuje, se úspora pro jednotlivce vyšplhá na 2 100 korun – v případě tříčlenné rodiny se tak z ceny ubytování odečte celkem 6 300 korun.
Voucher je možné zakoupit na https://pomahej.ceskesvycarsko.cz/.

Co pro to musíte udělat?
Zakoupit voucher na https://pomahej.ceskesvycarsko.cz/ a následně si udělat rezervaci v období od 1. 11. 2022 do 31. 5. 2023 u nás v hotelu (přes odkaz na webových stránkách, kde jste zakoupili voucher a nebo přímo na našem webu https://hotelkortus.cz/pokoje. Od zakoupení voucheru a vytvoření rezervace, máte 3 dny na to, nám kód voucheru sdělit, abychom Vám ho ověřili a zaktivovali. Kód nám můžete sdělit již při vytváření rezervace, kde v předposledním kroku vytváření rezervace do políčka ZVLÁŠTNÍ POŽADAVKY zadáte kód voucheru (kód nám můžete sdělit také emailem na info@hotelkortus.cz či telefonicky na recepci hotelu tel.: 604 604 666)

Poté již nemusíte dělat nic a jakmile k nám přijedete, z ceny ubytování Vám budou odečteny slevy za voucher.

Už teď se na Vás těší kolektiv Restaurace a Hotelu KORTUS.

Dárkové poukazy Dárkové poukazy Kupte dárkový poukaz
v různých hodnotách a udělejte
radost svým blízkým
Speciální nabídka SILVESTR v Hotelu KORTUS SILVESTR v Hotelu KORTUS